Büyük Memeli Ev Hanımın Baş Döndüren Seks Macerası

Eve gelen erkeklere çok yakından ilgi gösteren büyük memeli kadın kendine dost arıyor. Çeşmesinde olan arıza nedeniyle gelen erkeği de yakından inceleyerek tavlamayı başarıyor. Baştan çıkardığı erkeği vakit geç olduğu için başka bir zaman buluşmak üzere sadece oral seks yaparak evden gönderiyor. Daha sonra yiyeceği penisin tadına ve boyutuna oral seks yaparak öğrenen ev hanımı uygun zamanda tamirci adamı evine alıyor. Islanmış amını adamın parmaklarının okşaması ile inleyerek sikilmek istiyor. Pek uslanacak gibi durmayan azgın kadın büyük memelerinin uçlarını yalayarak mastürbasyon yapan adamın kucağına oturduğu andan itibaren kendini kaybederek çılgınlar gibi seks yapıyor.

Kategoriler:

Dul, Oral Seks

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar

  Kadın biraz tombul ama memeleri çok güzel. Özellikle de zıplarken gördüğüme kendimi tutamadım. Eh seksin en önemli unsurlarından birisinin göğüsler olduğu bir kere daha netleşmiş oldu.

  • avatar
   Nilüfer 4 yıl önce

   Armutun sapı üzümün çöpü bu nasıl arzudur. Benimle birlikte olacak erkek hiçbir şeyi bahane göstermemeli. Yoksa kokuma hasret bırakırım. Ne yani orası büyük burası küçük toplama insan mı var. Olduğu gibi kabul ederse ona yatakta unutamayacağı anlar yaşatırım.