Genç Patronun Evinde Sekreterin Kışkırtmaları

Zengin genç iş yerinde sekreteri olan bayanı evine davet ediyor. Onunla zaman geçirirken kadının kendisine karşı yakın tavırlarından etkilenerek onunla ayakta sevişiyorlar. Kendisini siktirmeden evden gitmek istemeyen tanga giymiş sekreter kalçalarının güzelliğine güveniyor. Ayakta hemen sekreteri soymaya başlıyor. Azgın sekreter onun önünde eğilerek penisi dudakları arasına alarak iştahlı bir oral seks yaparken kadının bu kadar tecrübeli olması karşısında büyülenerek onun kafasını okşayarak daha hızlı olmasını söylüyor. Patronu sonunda kışkırtan kadın amacına ulaşarak onun yarağını içerisine almak için heyecanlanıyor.

Uzun zamandır patronu olan adamla ilişkiye girmek isteyen sekreter eline geçen bu güzel fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için üstün performans gösteriyor. Koltukta kadının her türlü oral seks yapmasıyla genç patron sekreter kadının sik hayranlığı karşısında mutlu olarak onun beyaz büyük kalçalarını koltukta kucağına alarak kucakta zıplamasını istiyor. Kalçalarıyla çok iyi şekilde zıplarken özel pozisyonlar sergileyen kadın bu durumu en iyi şekilde yaşamaktan oldukça büyük keyif alıyor.

Koltukta yaşadığı bu sıcak dakikalar sonrasında çılgına dönen sekreter daha önce böyle bir seks yapmadığını söylüyor. Genç patronun altında sikini içerisine alırken şekilden şekile giren sekreter uzun sevişmeler sonrasında defalarca titreme yaşayarak orgazm oluyor. Patronun usta tavırları karşısında etkilenen kadın artık onunla her fırsatta seks yapmak istediğini söylüyor.

Kategoriler:

Oral Seks, Sekreter, Yabancı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Sercan 4 yıl önce

  Süper kadın sekreterin kışkırtmalı hareketlerine bayıldım böyle kadın beni zevke getirirdi.

  • avatar

   Bende bu şekilde yapıyorum sevgilime onu tahrik etmek hoşuma gidiyor.

 • avatar

  Böyle oral seks pozisyonları görmedim genç patron sekreter kadınla beraber olduğu için bence çok şanslı.