Kışkırtıcı Iş Kadınının Patronun Kucağında Zevk Suyu Boşaldı

Harika bir görünümü olan iş kadını bir çok bayandan güzel olduğunun farkında. Çevresinde peşinden koşan bir çok erkek olmasına rağmen yakışıklı patronuyla evinde baş başa kalma fırsatını değerlendiriyor. Yakışıklı patronuyla konuşurken onun gözlerine ve pantolon içerisinden kalkmış penise bakan etekli hatun patronun harekete geçmesini bekliyor. Kadının seksi göğüs dekoltesi ve bacakları patronun aklını başından alarak kadının kendisine yanaşmasını istiyor. Bunun üzerine ise hemen dudakları birleşerek çok ateşli bir şekilde sevişerek seksi kadının kalçalarını okşamaya başlıyor. Nefes alışverişleri hızlanarak yaşadıkları dakikaları en özel zevk pozisyonlarında yaşayacaktır. Ateşli kadın hemen soyunarak patronun sikini iştahlı bir şekilde yalarken onun kucağına oturuyor. Patronun kucağında zevk alırken defalarca zevk suyu boşalan kadın bu dakikalardan oldukça zevk alarak ortamı daha çok ateşli bir hale getiriyor.

Kategoriler:

Alt Yazılı, Dul, Sekreter

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar

  Bu kadına bayıldım böyle iş kadınlarına bayılıyorum dar giymiş siyah etek gerçekten mükemmel görünüyor.

 • avatar
  Alican 4 yıl önce

  Böyle kadınların seviyorum tam bana göre izlerken büyük zevk aldığımı söyleyebilirim keşke benim kucağımda zıplasa.

 • avatar
  İdris 4 yıl önce

  Böyle fizikli kadınlardan oldukça çok hoşlanıyorum zamanında böyle bir şey yaşadım ama daha ileriye gitmedim süper görünüyorlar beğendim.

  • avatar

   Bayılmak yeterli değil ki onu bulup sevişmeye ikna etmek önemli. Yoksa bende porno filmlerde izlediğim tüm kadınlara bayılıyorum. Ama ekrana fışkırtmaktan başka bir şey elimden gelmiyor.