Sarışın Olgun Arap Kadın Yatakta Zevkin Doruklarına çıktı

Arap ev hanımı olan olgun kadına karşı ilgisi olan genç adam onu ayarlayarak sikmek istiyor. Sarışın evli Arap kadın kocasının olmadığı bir anda evini paylaştıkları genç adamın yatak odasına gelmesiyle irkiliyor. Genç adam bu fırsatı değerlendirerek Arap kadını sikmek onunla bu anları yaşamak istiyor. Kadın hemen koltukta onun dudaklarına yapışarak uzun süreli bir şekilde ateşlice sevişmeye başlıyorlar. Bu keyifli süren sevişmeler sonrasında Arap kadının eteğini hemen indiriyor.

Saçlarını sarıya boyatan Arap kadının üzerine çıkan Türk erkeği onu mutlu etmek için elinden geleni yaparak hemen kadını soymaya başlıyor. Arap ev hanımı boş durmuyor genç adamın pantolon düğmelerini açarak onu gerçekten istediğini belli ediyor. Kadının büyük göğüslerinden başlayarak bacak arasından cinsel bölgesini yaladıktan sonra yatakta çıplak bir şekilde genç adamın penisini içerisine sokmasını bekliyor. Heyecanlı genç adam ise evlerinde kaldığı olgun Arap kadının içerisine girerek onu sikmenin keyfini yaşıyor. Genç adam her sikini onun içerisine sokmasında kadının çıkardığı sesler onu daha çok etkiliyor.

İkili bir süre bu şekilde devam ederek Arap kadının kucağına çıkarak zıplamasıyla iş başka boyutlara taşınıyor. Birlikte uzun süreli bir film gerçekleştiriyorlar. Zevkin doruklarına çıkan kadın bir süre sonra birlikte boşalarak çılgınlar gibi sevişmeyi sonlandırarak üzerini giyiniyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

6 Yorum

 • avatar

  Böylesine ateşli sevişen kadınlara bayılıyorum arap olgun kadın tam benlik.

 • avatar
  Hatice 4 yıl önce

  Bende bu yaşlardayım dulum çok azdım böyle sikseler beni ne isterim.

 • avatar

  Süper götü var olgun kadını sabahlara kadar sikmek isterdim.

 • avatar

  Merhaba 22 yaşındayım olgun büyük bayanlardan hoşlanıyorum. Kendisine güvenen sevebilecek biri olsun istiyorum.

 • avatar

  Uzun saçlarından cekistirerek sikilmek istiyorum.