Üniversiteli Kız Sevgilisinin Sert Kollarında

Üniversiteli genç kız okul sonrasında sevgilisiyle kaçamak yapıyor. Sevgilisi hemen onu sert kolları arasına alarak onunla tutkulu bir sevişme yaşıyor. Kız arkadaşını yavaş hareketlerle soyan tecrübeli erkek onun am deliğine doğru elini atarak iştahlı bir şekilde yalamaya başlıyor. Bu sıcak gösteri sonrasında çılgın kalan genç kız erkek arkadaşının penisinin ucunu bir şekilde yalayarak tatminlik duygusunu en üst boyuta kadar çıkarıyor.

Bu düzenli ilişki sonrasında yatakta genç kız arkadaşının sert kalçalarını tokatlayarak kucağında sikiyor. Kız arkadaşının am deliğinin dar olması erkeğin zorlanmasına sebep olsa da yaşadığı haz onu bulutların üzerine çıkarıyor. Çılgınlık yaşayan genç kadın ise bu dakikalarda mükemmel bir şekilde orgazmı oluyor. Sevgilisinin sikini tekrar içerisinde hisseden üniversiteli hızlı bir şekilde titreme yaşayarak oda aynı anda boşalarak toparlanıyor.

Kategoriler:

Genç Kızlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar

    Üniversitenin koridorunda gece yarısı yaptığım kaçamak aklıma geldi. Dekan olmuş adam ama halen azgın yakalanma korkusu da yok. Duvara dayadı beni eteğimi kaldırıp sonuna kadar geçirdi. Kısa sürdü ama çok zevk almıştım.