Arkadaşının Kocasıyla Yatmak Dul Hatuna Zevk Veriyor

Farklı sebeplerle yeni evlenmiş olan arkadaşının evinde misafir olarak kalan kadın adama göz diker. Kendi içinde yaşadığı fırtınayı söndürmesi için adamın tek başına kalmasını bekliyordur. Gece olup arkadaşının sevişme sesleri kulaklarına gelince yatakta deliye döner. Başına yastığı bastırıp kendini rahatlatmak ister. Bir türlü aklından çıkaramadığı adamla seks yapmadan bırakmayacağına dair kendine söz verir.

Arkadaşının ani çıkan iş toplantısına katılması azgın kadının tam aradığı fırsat olarak karşısına çıkar. Dikkat çekmemek için kendisi de yorgun olduğunu bahane ederek uyumaya gittiğini söyleyerek yatak odasına geçer. Arkadaşının şüphelendirmeden geldiği yatak odasında iç çamaşırlarını çıkarıp sekse hazır hale gelmiştir. Loş ışıkta hd televizyon seyreden adamın yanına giderek kucağına oturur. Sanki bekliyormuş gibi tepki vermeden kendi elleriyle açtığı sert memelerini eline alan adamla sevişmeye başlar. Bu kadar heyecanlı bir sikiş yaşamadığını düşünen azgın dul arkadaşının kocasıyla yorgun düşene kadar seks yapar.

Kategoriler:

Dul, Erotik, Yabancı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar

  Kadın tam bir kaşar böyle dul kadın harika zevk verirdi bana.

  • avatar
   Melisa 4 yıl önce

   Seks yapmayı seven kadınları neden kaşar olarak adlandırıyorsunuz. Çok büyük ayıp seks yapmayı sevmeyince farklı düşünüyorsunuz sonuçta kadın ne yapsa haklı duruma geçmez tabi.

   • avatar
    Furkan 4 yıl önce

    Politik kadınlar daha seksi oluyor. Hele ki senin gibi kültürlü olanlara bayılıyorum. Her yönden destekliyorum seni meydan senin Melisa hanım.

 • avatar

  Yatak odasında geçen en özel fantezilerine destek olacak güzel bir film. Ben kadının azgınlığına bayıldım. İzlerken boşaldım