Ateşli Rus Güzel Otel Odasını Inletiyor

Rus hatun deri çantasını koluna takarak alış verişe çıkıyor. Arkasından koşarak gelen hırsız gencin çantası alıp kaçmasıyla yardım etmesi için bağırıyor. Yanına ilk gelen yakışıklı adam ona yardım etmeyi istese de hırsızın gözden kaybolmasından sonra onu kaldığı otele kadar bırakmayı teklif ediyor. Ateşli Rus güzel odasına kadar eşlik eden erkeği göndermeden önce sevişmeye başlıyor. Önce kendini tatmin etmesi için anlaştığı erkeğin dilinin sıcaklığını vücudunun her yanında hissederken büyük yarak ile de otel odasını inletiyor. Sıra genç erkeğin istediği porno pozisyonlarına geldiğinde tercih etmediğine üzüldüğü hazlar alıyor.

Kategoriler:

Fantazi Seks, Rus

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Garson 4 yıl önce

  Kız utangaç ama seks konusunda rus kız uzmanlığını göstermiş. Bende daha önce iki rus bayanla birlikte oldum bu işi gerçekten iyi biliyorlar.

  • avatar
   Legends 4 yıl önce

   Bende bir komi çalışanı olarak Rus kadınları tek geçiyorum. Onların yatak odalarını dinlemek içerideki kıvranışlarını hayal etmek bile beni boşaltmaya yetiyor.

   • avatar

    Ruslar kendilerini her zaman açık tutuyorlar. Kartlarını açık oynuylarlar. Hangi pozisyondan zevk alıyorlarsa söyleyip ona göre muamele ediyorlar.