Ayakta Başlayan Sevişme Anal Sikiş Ile Sonlandı

Uzun bir seyahate çıkan olgun kadın kocasından ayrı kalmanın acısını yaşıyordur. Farklı bir ülkede kullanılan dili de bilmeyince geçireceği günlerin çok zor olacağına inanır. Düşünceli halde otele ilerlerken tercüman olarak çalışan adamla tanışarak kendine eşlik etmesini ister. Yüklü miktarda ücret isteyen adam tüm hayallerini suya düşürmüştür. En azından farklı ülkede olmasının verdiği rahatlıkla adama kendi bedenini önerir. Kabul eden adam ilk buluşma için oteldeki odasına gelir.
Kendini iletişim konusunda rahatlatacak olan adamı içeri alan pervasız kadın yatağın üzerine uzanır.

Büyük memelerinden başlayarak göbeğinin deliğine kadar yalayan adam işini iyi bildiğini gösterir. Aklındaki tüm sorular bir anda kaybolan kadın kendini tamamen sikişe verir. Ayağa kalkarak tercüman adamın sikini yerinden çıkarır. İlk defa sünnetsiz penis gören kadın heyecanla inceledikten sonra ağzına alır. Kalın yarağı yalamaktan bile zevk alırken duvara yaslanarak sokmasını bekler. Amını zevkle siken adamın birde göt deliğine yönelmesi onu zor durumda bırakır. Azgın adamın kalınca yarağının göt deliğine girerken verdiği acı ile bir daha asla anal sikiş yapmayacağı bağırarak yakınır.

Kategoriler:

Anal Sert, Sarışın

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar
  Tarık 4 yıl önce

  Böyle fetiş başlayıp daha sonra anal olarak biten filmleri seviyorum.

  • avatar
   Gerger 2 yıl önce

   İçinden geldiği gibi yaklaşırsan olur diğer türlü pek zevk alamazsın.

 • avatar

  Alevli kadın isteyenler mutlaka izlesin. Böylesine azgın bir kadın zor bulunur. Arşiv yapsak yeridir.

 • avatar
  Güven 4 yıl önce

  Böylesi ne azgın kadınlar neden anal yapmak isterler anlamadım gitti.

  • avatar
   Patates 4 yıl önce

   Sende bir kere götünden ver. Gerçekten bu işi iyi yapan bir erkek sana yaşattığı o zevki aldıktan sonra cinsiyet bile değiştirirsin. O zaman anlarsın anal sikişin verdiği hazzı.