Azgın Kız Yemeğe çağırdığı Adamı Baştan çıkardı

Güzel kız aynı iş yerinde çalıştığı arkadaşına aşık olmuştur. Onun diğer kadınlarla konuşmasından bile kıskanarak araya girip kendini rahatlatır. Ancak adam onunla aynı duyguları paylaşmaması aralarında sorun yaratıyordur. Seksi güzel yine de vazgeçecek tiplerden olmayınca adamı elde etmek için her yolu dener. Bir akşam yemeğine adamı davet ederek sinsi planını devreye sokmayı planlamıştır.

Sokak lambalarının aydınlattığı sokaktan ağır adımlarla kapısına kadar gelen adamı kışkırtıcı mini eteğiyle karşılayan kız ilk aşamayı başarıyla geçirir. Özel olarak hazırladığı masada romantik ortamı eski plaktan çalan şarkının etkisiyle erotik dakikaları yaşamak için fitili ateşlemeyi başarır. Dudak dudağa gelerek adamı içine derince çekerek öpüşmeye başlar. Etkilediği adama naz yaparak kendini daha çekici göstermek için yanından ayrılıp yatak odasına kadar kıvırtarak yürümeye başlar.

Arkasından gelen adamın karmaşık seks ilişkisini devam ettirmek istemesi ile bacak arasını yalaması genç kızın hoşuna gider. Başarılı şekilde baştan çıkardığı adamın sikini yalayarak sertleştiren genç kız iş arkadaşı olan erkeğin altına yatarak yaptığı seks ile sevgilisi haline getirir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar

    Kadın dediğin böyle olacak. Seni davet edecek nazlanmadan her şeyi ayarlamış sonra gel seks yapalım diyecek.