Bekar Kız Yaşlı Ev Sahibine Borcunu ödüyor

Bekar olan kız tek başına yaşamak için ev kiralıyor. Paragöz olan yaşlı adam ise her ay düzenli olarak gelerek kira parasını alıyor. Bir ay kira parasını geciktiren kızın kapına dayanarak ne zaman ödeyeceği konusunda sıkıştırıyor. Her ne kadar yaşlı olsa da erkeklik duyguları halen son haddinde olan adam kızın iç çamaşırsız memelerinin uçlarını görünce azmaya başlıyor. Bekar kız ödemekte zorluk çektiği söyleyerek yaşlı adama yaklaşıyor. Pantolonundan sikini çıkarıp ağzına alıyor. Elleri bir anda genç kızın ufak memelerine giden yaşlı adam güzel kızla kira karşılığında seks yapmayı kabul ediyor. Bu kadar taze ve ateşli kızın istekli sikişi ile damarlarında akan kanın debisi hızlanıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar

  Ev sahibi olmak istemiyordum ama bu kızı gördükten sonra ben bile kirada otururum yeter ki benim kira paramı da böyle ödesin.

 • avatar
  Yücel 4 yıl önce

  Bu kızları izleyince hayat bana çekilmez geliyor. Neden yaşlı adamların altına yatarsın be güzelim. Bahar kokulu vücudunu getir de biraz da biz gösterelim nasıl seks yapılır.

  • avatar

   Siz çekingen davranın kadınların isteklerinden anlamayın sonra neden böyle güzel bayanlar yaşlılar ile seks yapıyor diye sızlanın durun. Bende yaşlı erkekleri istiyorum çünkü hem benim hemde vücudumun değerini daha iyi biliyorlar.