Derine Giren Penis Rus Güzeli Bağırtıyor

Rus kız hafta sonunda hizmetçi gibi klasik ev işleriyle vakit geçiriyor. Yorulduğunu hissederek dinlenmek amaçlı yere uzanıyor. Bacaklarını havaya kaldırıp kan akışını hızlandırmaya çalıştığı sırada Rus güzelin korkulu rüyası haline gelen uzun penisli sevgilisi geliyor. Aykırı cinsel istekleri olan erkeğin bacaklarını iki yana ayırıp amına ulaşmasından sonra Rus güzelde kendini gevşemiş hissediyor. Kucağa oturacak kadar ıslanmış olan ufak deliğinin penisle buluşmasından sonrası Rus güzel için farklı boyut kazanıyor. Büyük penisin en derin noktalarına kadar girmesiyle ağlayarak yavaşlamasını istiyor. Zevkin fazlası Rus kızın ağlamasına neden olsa da testislerini kalçasına vuracak kadar içine giren adamın durmaya pek niyetli olmadığını anlıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Bahadır 4 yıl önce

    Rusların genel yapısından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu kadınlar bana çok renkli geliyor. Onların yanında hiçbir şey yapmadan elleşerek uyumak bile boşalmama yeterli gelir.

    • avatar

      Bu sene şu corona virüsü nedeniyle rahat olamayacağız galiba. Rusların bir çoğu covid 19 kapmış durumda geldiklerinde de bence uzak durmalı.