Dövmeli Masöz Keltoş Müşterisine Efsane Sakso Muamelesi

Evinde özel olarak masaj hizmeti veren beyaz saçlı dövmeli kadın bir müşterisine çıplak bir şekilde masaj yapıyor. Müşterisine masaj hizmeti bittikten sonra onları oturma bölümünde bekleyen kel adamın kendilerini izlediğini fark ederek kadın hemen kel adamın yanına gidiyor. Büyük göğüslerini ortaya çıkaran beyaz tenli kadın oturma odasında bekleyen kel adamın pantolonu üzerinden sikini oynamaya başlıyor.

Dövmeli masöz kadının yaptığı hareketler sonrasında baştan çıkan kel adam bir anda kendisini bu kadının kollarına bırakıyor. Beyaz tenli dövmeli kadın kel adamın penisini sonuna kadar ağzının arasına alarak ona oral seks yapıyor. Böyle bir sakso çeken daha önce görmediğini söyleyen adam onunla ilişkiye girmekten çok keyif alıyor. Arkadaşı masaj odasında beklerken o masöz kadını sikmesi onun çok şanslı olduğunu gösteriyor. Seksi götünü okşayan kel adam kadının am deliğine parmaklarını götürerek okşamaya devam ediyor.

Seksi güzelliği olan masöz kadın uzun süreli oral seks sonrasında adamı tahrik ederek tam kıvamına getirerek onun üzerinde zıplıyor. Zıplarken içerisine giren penisle zevk seslerini yükselten kadın çok tatmin olduğunu söyleyerek bu anlardan büyük keyif aldığını ifade ediyor. Kel adam böylesine bir kadınla seks daha önce yapmadığını defalarca ona söylüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Tamirci 4 yıl önce

    Böyle azgınca sakso çeken bir kadın daha görmedim çok iyi fiziği var oral konusunda uzman kesinlikle tavsiyemdir.

  • avatar

    Son zamanlarda beğenerek soluksuz izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi oldu tavsiyedir beğeneceksiniz.