Esmer Hatunun Kaderini Etkileyen Yatak Performansı

Esmer hatun armatör olan adamın fabrikasına ihtar yapmak üzere gider. Sinirli bir yapısı olan adam her zamankinin tam tersine hatunu görünce oldukça yumuşak davranır. Çalışanlarının bile dikkatini çeken durumu daha özel noktalara taşımak isteyen adam ofisinin arka bölümünde bulunan dinlenme odasına davet eder. Esmer hatunun ince eteğinin altından belli olan külotunun ipleri götünün de güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. Bu durumu kendi lehine çevirmek isteyen adam girişimde bulunarak kadına şahsi sorular yöneltmeye başlar.

Zengin iş adamı tarafından beğenildiğinin farkına varan esmer hatun hemen yelkenleri suya indirir. Yakınlaşarak daha samimi pozlar vermeye başlayan adamla neredeyse sevgili gibi temas etmeye başlamıştır. Geliş amacının çok dışına çıkan esmer hatun kendine çeki düzen vermeye çalışsa da adam buna izin vermez. Üzerine abanarak kahverengi deri koltuğun üzerine yatırıp bacaklarının arasına girer. İşten atılma pahasına iş adamıyla yatmayı kabul eden esmer hatun karşılık verince dinlenme odası yatak odasından çok daha çekici hale gelir. İş adamının altında zevkten kıvranırken kendi çalıştığı birime yapacağı açıklama aklına bile gelmeyen esmer hatun içinin yangını sönene kadar deri koltuğun üzerinde ter döker.

Kategoriler:

Esmer, Fantazi Seks, Sekreter

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar

  Koltukta böyle yavaş bir şekilde başlayıp sonunda sert pozisyonlar yaşayanlara bayılıyorum.

 • avatar
  İbrahim 4 yıl önce

  Her kız gibi bu güzelde boynundan öpen adamın ateşine dayanamadı. Bende olsam ilk deneyeceğim taktik bu olacak.

 • avatar

  Çok iyi sevişiyorlar çok beğendim.

 • avatar

  Böyle kadınları seviyorum çok farklı sevişmişler erotik konulu bir tane esmer sevgilim olsa çok mutlu olurdum.

  • avatar

   Renklere takılı kalma ben sarışınım, esmer kadınlar yanımda geçerlerken bile eziliyorlar o kadar seksi görünüyorum. Sarışın kadınların hayat konuları çok daha zevkli olur denemelisin.