Evde Spor Yapan Ev Arkadaşı Sekretere Sikini Dayadı

Bir iş yerinde sekreter olarak çalışan hafif şişman hatun ev arkadaşıyla evde zaman geçirirken, salonun ortasında spor yapmaya başlıyor. Onun bu spor merakına anlam veremeyen adam ev arkadaşını izliyor. Kadının merak ettiği hareketleri ona gösteriyor. Büyük götü onun oldukça ilgisini çekiyor. Evde spor hareketleri yaparken kadının özel bölgelerine ellerini dokunuyor. Genç adam onun frikik vermesi sonrasında sikinin kalktığını fark ediyor. Sarışın sekreterin giymiş olduğu dar tayt içerisinden görünen tanga iç çamaşırı ev arkadaşının aklını başından alarak onun kalçalarına sikini dayamak istiyor.

Spor hareketleri bahanesiyle bu kadının büyük götüne hayranlığını gizleyemeyen adam bir süre sonra onun arkasından bir hareket gösterirken kalkmış sikini kadına sürtüyor.Adamın sikinin arkasından kalktığını fark eden hafif şişman sekreter ise onu bozmak istemiyor ve onunla birlikte olmak için iyi fırsat olduğunu düşünüyor. Sonunda kadın hemen erkeğe fırsat vermeden onu yatırarak altında bulunan şortu çıkararak kendisini sikmek için hazırda bekleyen siki dudakları arasına alarak yalıyor.

Bu yalamalar karşısında şaşkınlık içerisinde büyük zevk aldığını söyleyen genç adam onun göğüslerini yalamayı ihmal etmiyor. Kısa süre sonra ise kadın hemen kalkmış penis üzerine çıkıyor. Sonrasında var gücüyle zıplayarak keyifli bir filme imza atarak boşalma pozisyonları yaşıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Böyle bir kadınla baş başa aynı evde kalacam onun spor yapmasını beklemeden sikerdim.

  • avatar

    Daracık tayt giyen kadının götüne benim sikimi dayamış olsam bir daha kendisine gelemezdi.