Eve Gelen Karısının Arkadaşını Sikmek Için Ikna Etti

Yakışıklı adam evde tek başına olduğu bir anda karısının arkadaşı geliyor. Onunla beraber yakınlaşan adam evde yalnız olmanın fırsatını değerlendirerek esmer kadını sikmek için fırsat kolluyor. Kadının kollarından tutarak kendisine çekerek ona aşık olduğunu söyleyerek ilişkiye girmek istiyor. Kadın ise arkadaşımın eşisin diyerek onu geri çeviriyor ama adam bir şekilde onun kalçalarını okşayarak dudaklarına yapışıp kadının etkilenmesi için elinden geleni yapıyor.

Bu durumlar karşısında kendisini adamın kollarına bırakan kadın olacakları yaşamak istiyor. Hemen hatunun bacak arasını açarak karısı gelmeden onun am deliğini yalayarak zevk almasını sağlıyor. Karısına yapmadıklarını bu kadın üzerinde denemek isteyen adam sonunda başarılı oluyor. Aldığı zevk karşısında çılgına dönen kadın ise elleri arasına aldığı göğüslerini avuçlamaya başlıyor. Uzun süren sevişmeler sonrasında hemen hızlıca soyunan adam karısı gelmeden onu sikmek için heyecanlanıyor.

Kadının amcığını tükürük atarak hemen penisini sokarak bacakları omuzlara doğru götürüp sikiyor. Bu kadar hızlı olacağını düşünmeyen kadın erkeğin penisinin sertliği ve sikmesi karşısında oldukça zevk alıyor. Arkadaşının kocası tarafından sikilen kadın daha önce böyle bir sikiş yaşamadığını söyleyerek zevki tadıyor.

Kategoriler:

Esmer, Hardcore, Konulu

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar

  Karısını görmek lazım arkadaşı iyi olduğuna göre karısı daha iyidir.

 • avatar

  Kadının fiziği ve sevişirken heyecanlı bağırışları oldukça etkileyici tam istediğim gibi bir film olmuş beğendim.

  • avatar
   Yıldız 4 yıl önce

   Memeleri çok güzel duruyor. Ne yedi nasıl korudu anlamadım. Benimkiler kocamın ellerinde soldu gitti.