Genç Hizmetçiyle Odada Sınırsız Hd Sikişmeler

Evde kimseler yokken mini etekli hizmetçisini odasına çağırıp onunla yatakta sohbet eden adam genç kadının alımlı yakın hareketleri karşısında etkileniyor. Yatakta hizmetçi kadın genç adamın aklını başından alıp onunla ilişkiye girmek istiyor. Ailesinin olmamasını fırsata çevirmek isteyen erkek hemen kendisini bu ateşli hizmetçinin kollarına bırakarak onun her dediğini yapıyor. Dudakları birleşerek dil darbeleri atan çift tutkulu sevişmeler sonrasında yatakta yavaş hareketlerle soyunuyorlar.

Üzerindekileri çıkaran hizmetçinin iç çamaşırlarının olmaması diri göğüslerinin ortaya çıkmasıyla ortam daha güzel bir hal alıyor. Hemen kadının kalçalarını ve göğüslerini ellerinin arasına alarak onunla nefes kesici pozisyonlar denemek üzere hareketlenmesi onu özel hissettiriyor. Üniversiteyi yeni bitiren hizmetçi mini etekli halleriyle etkileyici görünerek genç adamın pantolonunun üzerinden ellerini hemen onun kalın kazma gibi olmuş penisine doğru götürüyor. Kışkırtma hareketleriyle hemen kalçalarını oynatan hizmetçi bu tecrübeli halleriyle adamın aklını başından alıyor.

Uzun bir süre sevişmelerden sonra kız hemen adamın üzerine çıkarak onun penisine doğru yavaş hareketlerle ilerleyerek dil darbeleri atarak daha ateşli pozisyonlar sergiliyor. Sonrasında ise çift yatakta çıplak kalıyorlar, hizmetçinin göğüslerini hemen dudaklarıyla öperek onun zevkli haller sergilemesi üzerine bu durumdan oldukça memnun oluyor. Zayıf hizmetçi kadının en sevdiği domalma pozisyonunda onu uzun süreli becererek çok fazla ses çıkarmasını istemiyor. Her türlü kalça hareketlerini sergileyen kadın bu durumdan memnun kalarak bir süre sonra ikisi fena bir şekilde orgazmı yaşıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar

  Böyle hizmetçim olsun onu yanımdan ayırmam kadın tam anlamıyla sikişken biri.

 • avatar

  Bende çok azdım bu şekilde hizmetçi kıyafetleri giyip sikişmek istiyorum.

 • avatar

  Bu kadın benim sikimi ağzının içerisine bile alamaz çünkü sığmaz ama iyi bir sikiş yaşamışlar.

 • avatar

  Hizmetçi kadının oral seks yapması gerçekten etkileyici böyle hd sikişmelerden çok hoşlanıyorum.