Genç Oyuncu Yapımcı Adamı Etkilemeyi Başarıyor

Seksi genç oyuncu hatun yeni bir film projesi için yapımcının evine gidiyor. Yakışıklı yapımcıyı etkilemek için ona yakın tavırlar gösteren kız rahat durmak gibi bir fikri yok ve yapımcıyı etkilemek için koltukta ona türlü espriler yapıyor. Bunun üzerine sevimli kadının bu hareketlerine duyarsız kalmayan yapımcı hemen onun dudaklarına yapışarak sevişmeye başlıyorlar. Gözleri kapalı bir şekilde beyaz tenli oyuncu hatun kalçalarını oynatarak onun kalkan penisini daha çok sertleştirmek isterken adamın üzerine atlıyor.

Böylesine ateşli bir kadınla evde baş başa kalmak adamın oldukça hoşuna gidiyor. Zayıf beyaz tenli oyuncu kadının eteğini yukarıya doğru kaldırdıktan sonra onun süt beyazı olan kalçalarını okşayarak sert bir şekilde onu sikmek için harekete geçiyor. Koltukta önce kadına oral seks yaptıran adam daha sonra hemen onu domaltarak kalçalarını önüne doğru alarak içerisine girmeye başlıyor. Adamın her içerisine gidip gelmesiyle nefesi kesilen ateşli genç oyuncu çılgınlar gibi bağırmaya başlıyor. O bağırdıkça adam daha fazla baskı yaparak hızlanarak onu sikmekten çok keyif aldığını söylüyor.

Bir ara evinde çalışan hizmetçi onları koltukta sevişirken görüyor ama hiç bir şey demeden hemen oradan ayrılıyor yapımcı adam ise beyaz tenli kadını sikmeye devam ederek onun beyaz amcığını önüne alarak çok hızlı sert pozisyonda sikmeye devam ederek rahatlatıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar

  Bu kadından korkulur filmde oynamak için yapımcı adamı baştan çıkarmış.

 • avatar
  Semiha 4 yıl önce

  Yapımcı olmak da emek istiyor adam hakkının karşılığını alıyor. Sonuçta ünlü olunca yapımcıyı tanımayacak adın en azından yol yakından istediğini alıyor.

  • avatar
   Tuncer 4 yıl önce

   Her türlü filmde rol almak isterim bu yeteneğim var ama erotik yada porno film olursa o zaman siz görün bakalım oyunculuk nasıl oluyormuş.