Gözlüklü Kadın Büyük Zenci Yarağı Karşısında Zorlanmadı

Büyük penis düşkünü olan genç kadın yeni tanıştığı zenci sevgilisiyle kendi evinde buluşacaktır. Bunun için kendisini hazırlayan seksi gözlüklü kadın en özel iç çamaşırlarını giyiniyor. Büyük yarak düşkünlüğü ile bilinen genç kadın ilk defa zenci biriyle ilişkiye gireceği için ona çok dikkatli davranıyor. Zenci sevgilisinin karşısına iç çamaşırlarıyla çıkarak kendisini onun için hazırladığını söyleyerek dudaklarından öpmeye başlıyor. Sonra ise zenci adam kadın penisini ortaya çıkararak ona sakso çektiriyor. Bu saksoyu iştahlı bir şekilde çeken kadın hemen bacak arasını açarak kalın damarlı penisi içerisine almaya çalışıyor. İçerisine aldığı penis karşısında zorlanmış olsa da onun içerisine boşalmasını istiyor. Kadının bacak arasından zorla penisi sokmuş olsa da zenci adam kucağında tamamını kadının içerisine sokmayı başarıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Tarkan 4 yıl önce

    Bu kadının tüm filmlerini izliyorum hepsi bir birinden güzel kadının adını bilen varmı o kadar filmini izledim daha adını bilmiyorum.

  • avatar

    Geçenlerde zenci adamın birisiyle cinsellik yaşadım. Of unutamadım sabaha kadar aldığım zevkle bildiğim tüm şarkıları bağırarak söyledim.