Olgun Patron Siyah Deri Koltukta Asistanının Bacak Arasına Girdi

Olgun sarı saçlı adam zengin olduğu için etrafında bir çok kadın bulunmakta ve seks düşkünlüğü çok fazladır. İş adamı bu sefer akşam yemeğini birlikte yediği seksi asistanının evine gidiyor. Genç kızla beraber evden içeriye girer girmez dudakları birleşerek tutkulu sevişmeye başlıyorlar. Dil darbeleri konusunda oldukça başarılı olan olgun adam kızı her türlü sikme konusunda uzmanlaşıyor.

Sarı saçlarıyla etkileyici olan olgun adam kadını kucağına alarak hemen oturma odasında bulunan siyah deri koltuğa oturarak onun bacak arasına girmek için sabırsızlanarak kadının üzerine çıkıyor. Dudaklarından öperken kadını yavaş hareketlerle soymaya başlayan olgun adam onu tatmin edeceğini çok iyi biliyor. Kadının çıplak kalmasıyla tüm vücut güzelliği ortaya çıkıyor. Kırmızı iç çamaşırlarıyla bir çok kadına taş çıkaran asistan olgun evli patronun altında zevk çığlıkları atmaya başlıyor. Bacak arasına giren patronun sikini içerisinde hisseden kadın zevkten dört köşe oluyor.

Bacak arasında penisin kalınlığını hisseden asistan böylesine sikiş yaşamadığını söylüyor hemen olgun adam kadının am deliğinin oraya baskı kurarak onu parmaklamaya başlıyor. Doyumsuz hisseden asistan kadını siyah deri koltukta ummadığı bir şekilde sikerek onun içerisine boşalıyor.

Kategoriler:

Erotik, Sekreter

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar

  Bacak arası çok güzel deri koltukta seks yapmak yerine neden yatak odasına gitmiyorlar.

 • avatar
  Feridun 4 yıl önce

  Kadının bacak arasına girdiği bölümde bittim ben çok efsaneydi.

 • avatar
  Tarzan 4 yıl önce

  Bacak arası sevişmeleri oldukça seviyorum koltukta sıcak sikiş ilgi çekici olmuş böyle asistanım olsun isterdim.

  • avatar

   Asistanın olurum da nasıl olacak bu iş onu anlamadım. Eğer benimle yatak ilişkin olacaksa emir veremezsin haberin olsun.