Lüks Tekneyi Basan Kadınlar Zorla Kendilerini Siktirdi

Zengin adamlar lüks teknede kızlarla kaçamak yapıyorlar. Çapkınlıklarını sürdüren adamları bir süre sonra mafya bozuntusu olan kadınlar basıyor. Hepsini silahla tehdit ederek rehin alıyorlar. Kadınlardan bir tanesi ise zengin bir adamı alarak lüks teknenin içerisine götürerek üzerine silah doğrultuyor. Zengin adama uzun zamandır aşık olduğunu onu elde etmek istediğini söyleyen kadın sonunda adama bir çok isteklerde bulunuyor. Siyah iç çamaşırlı ateşli kadın hemen adamın tüm marifetlerini görmek için harekete geçiyor.

Büyük göğüslerini çıkararak bu adama tekne içerisinde kendisini yalatan kadın dik göğüsleriyle bu adamın aklını başından almayı başarıyor. Tekne içerisinde zengin iş adamına silah zoruyla kendisini siktiren kadın bu anları kamera kaydına alıyor. Hemen ayaklarını fetiş seks yaptırarak yalatmaya başlıyor. Bu durumdan memnun olan kadın ayak yalatma süresinde erkeğe her istediğini yaptırarak ona köle gibi davranıyor. Kadın şort giymiş adamın önünde eğilerek hemen onun penisini dudakları arasına alarak oral seks yapmaya başlıyor.

Büyük zevk tutkusu çift ikisi çıplak kalarak tekne içerisinde hiç olmadığı kadar çılgın pozisyonlarda ilişkiye giriyorlar. Kendisini zorla siktiren kadın sonunda istediğine ulaşarak lüks teknede sikişmeye devam ediyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar

  Böyle bir kadın kendisini zorla siktirecek daha ne isterim büyük göğüsleri efsane görünüyor.

 • avatar
  Mahmut 4 yıl önce

  Kadının göğüslerine bayıldım bu nasıl bir şeydir soluksuz bir şekilde sonuna kadar izledim tekrar izlemeyi düşünüyorum.

 • avatar

  Böyle siyah iç çamaşırı giyen seksi kadınlara bayılıyorum tam sikime layık.

 • avatar
  Kaptan 4 yıl önce

  Böyle kadınlar benim tekneyi istediği zaman basabilir memnuniyetle karşılarım.