Olgun Pastacı Hatun Genci Ansızın Yakaladı

Pastacı olan kadın üniversitede aşçılık bölümünü okuyan öğrencilerden bazılarını staj eğitimi için evine kabul ediyor. Bu şekilde yeni yetiştirdiği aşçıları beş yıldızlı otellere yerleştiriyor. Yine her zaman olduğu gibi kendisini mutfakta bekleyen üniversiteli gence aşçılık eğitimi vermek üzere geldiğinde hiç beklemediği bir ortamla karşılaşıyor. Genç erkeğin pantolonunu dizlerine kadar çıkarıp masanın üzerine penisini sürterek boşalmaya çalışmasını görmek olgun kadını da azdırıyor. Normalde bu tarz ilişkilere karşı olan olgun hatun gencin kalkmış penisini görünce kendine hakim olamıyor. Yattığı yerden kaldırmadan genç erkeğin penisini taşaklarıyla birlikte avuçlayarak yalıyor. Başını emdiği penisin üzerine oturup ansızın yakaladığı genç erkeğin yarağını derinliklerine kadar sokarak boşalana kadar kendini becermesini istiyor.

Kategoriler:

Oral Seks, Üniversiteli

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Şimdi başımıza birde sosyal mesafe çıktı bunun gibi hatunları görüp nasıl koruyalım mesafeyi. Ben covid 19 falan anlamam yeter ki gel desin her yerini yalar virüsünü de yutarım başka yerlerini de. Sekste sınırları zorlamayı çok seviyorum.

    • avatar

      Kadın böyle azgın olsun isterse covid 19 testi pozitif çıksın. Ben onunla günlerce karantinada kalıp seks yapmaya razıyım.