Film Yıldızı Valentina Nappi Iş Başında

Ünlü porno film yıldızı Valentina Nappi bu sefer yeni filmi ile iş başında. Beraberlik yaşadığı zenci herifin sikini içine almadan önce seksi kıyafetleriyle götünü ona doğru dönüyor. Güzel göt karşısında etkilenen siyahi herif ise hızlıca dil darbeleriyle Valentina Nappi‘nin göt deliğinden kalçalarına doğru yalayarak onun özel bölgelerinin zevk sayesinde sulanmasını sağlıyor. Bir çok hayranı bulunan Ünlü film yıldızı seks konusunda oldukça başarılı filmler ortaya çıkarmıştır.

Bildiği tüm pozisyonları denerken kendisinden geçen film yıldızı siyah damarlı penisi dudakları arasına alarak yılların vermiş olduğu tecrübesiyle yalamaya başlıyor.

Onu yatağa doğru yatıran siyahi adam üzerine çullanarak sert bir hareketle onun içerisine girerek git gel yapıyor. Bu durumdan oldukça etkilenen Valentina Nappi bu sırada onun diline dilini değdirerek eşlik ediyor. Güzel kalçaları daha sonra kucağına alan sert adam onu kucağında zıplatırken kendisinden geçiriyor. Bu sıcak dakikaları yaşayan film yıldızı hiç olmadığı kadar ateşli davranıyor. Yeni filminde daha özenli olan kadın genişlemiş cinsel organına rağmen en üst düzeyde efor sarf ederek bu filmi daha iyi bir hale getiriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Valentina Nappi bu kadına aşığım onunla bir kez beraber olsam daha ne isterim.

  • avatar

    Hayatımda gördüğüm en seksi kadınlardan bir tanesi bunu sabahlara kadar sikmek isterdim.