Sarışın Oda Arkadaşına Yatakta Seks Yardımı

Yakışıklı adam üniversite kayıtlarını yapmak için gittiği şehirde apartmandan bozma bir yurda yerleşir. Normalde iki kişilik olan odada bir süreliğine tek başına kalacaktır. Tamamen yerleşen adam üniversite kayıtlarını tamamlamak için odasından ayrılır. Geri döndüğünde odasının girişinde bayan ayakkabıları görünce şaşırır. Yeni oda arkadaşını yan yatağında yarı çıplak halde görünce konuşmakta bile zorlanır. Kendini zar zor tanıtan delikanlı gece yarısına kadar utana sıkıla uzandığı yatağında uyumaya çalışarak geçirir.

Yanan oda ışığı genç adamın uyumasına engel olunca seksi oda arkadaşını göz ucuyla izler. Kulağına takılı kulaklık ile yüksek seste müzik dinleyen genç kıza sesini bir türlü duyuramaz. Bir süre izlemeye devam edince tek elini külotunun içine sokarak amını okşayan kızdan tahrik olur. Böylesine azgın ve rahat tavırlar ile dayanamaz hale gelerek penisi sertleşir.

Saklamaya çalışsa da iniltileri yüksek sesle kulağına gelen kıza karşı duyguları kabarır. Onun yatağına yaklaşıp elini çekerek kendisi yalamaya başlar. Daha ilk geceden eğlenceli geçmeye başlayan ortamda üniversiteli seksi kızın amını delice yırtana kadar sikerek geçirip yıl boyunca severek katlanacağı oda arkadaşına kendini kanıtlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar
    Natali 4 yıl önce

    Yardımlaşmak iyidir derken bunu kastetmiş olamazlar. Ancak bu kadar güzel bir kıza da kimse hayır diyemez. Hele ki çıplak iken çok daha seksi görünüyor.