Sevgilisinin Yengesini Sikmeye Ikna Etti

Sevgilisiyle aynı evi paylaşan yakışıklı onun evde olmadığı bir zamanda sevgilisinin yengesi eve geliyor. Olgun olan kadını görünce gözlerine inanamıyor. Onu sikmek için ikna etmek zorunda olduğunu hissediyor. Olgun kadının giymiş olduğu dekolteli kıyafetler ve mini eteği her erkeğin aklını başından alacak şekilde. Ayak üstü sohbet ederken sevgilisinin yengesine iltifatlar ederek onunla ilişkiye girmek istediğini söylüyor. Bunu fırsata çevirmek isteyen kadın ise ilk başlarda bu konuda kararsız olduğunu söylüyor.

Ensest bir ilişki yaşamaya hazır olmadığını söylüyor fakat erkek hemen kadının eteğinin altından özel cinsel bölgelerine baskı yaparak onu tahrik ediyor.

Yakışıklının tahrik edici dokunuşları sonrasında hızlı bir şekilde ilişkiye girmeye başlıyor. Koltukta dik göğüsleri olan olgun yengeyi hızlı bir şekilde tatmin ederek her pozisyonda sikiyor. Sevgilisi gelmeden işlerini bitiriyorlar ve bunun üzerine ise yakışıklı kadının kendilerinde kalacağını duyunca çok mutlu oluyor. Sevgilisinin işe gittiği bir zamanda olgun yengesi ile birlikte evin sinema bölümünde film izlerken yine sevişmeye başlıyorlar. Sinema salonunda tekrar yengesini sikerek oldukça ikna edici pozisyonlarda onu tatmin ediyor. Olgun kadın ise bu durumdan memnun bir şekilde anın tadını çıkarıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar

  Efsane beğenerek izledim sıkı kalçaları süper.

 • avatar
  Selimcn 4 yıl önce

  Sevgilisinin yengesi harika fiziği var.

 • avatar

  Sinemada bir kaç kez böyle kaçamak yaptım genelde son anda kamera olduğunu fark ettim. Siz olun sinemada böyle bir şey yapmayın kamera var. 🙂