Sicilyalı çalışkan Kızlar Erkeği Mutlu Ediyor

Bekar olarak yaşayan adamın evine giden Sicilyalı genç kızlar ellerine aldıkları selfie çubuğu ile erotik pozlar verip fotoğraf çekiyorlar. Daha samimi pozlar vermek için erkeğe yaklaşınca ortam ısınmaya başlıyor. Kızların yakınlaşmasından tahrik olan adam kızların büyük memelerini dirsekleriyle temas ederek yokluyor. Ufak dokunuşlar bile penisini kaldırmaya yeterli gelince azgın kızların soyunarak lezbiyen ilişkilerini izlerken icraat yaparak büyük sikini domalan kıza geçiriyor.

Kategoriler:

Genç Kızlar, Grup, Lezbiyen

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Müstakil 4 yıl önce

  Erkek arkadaşıma kendi ellerimle kız arkadaşımı sunarak grup yapmak istiyorum. Bunu kesinlikle deneyeceğim ayrılmaya neden olsa bile yapacağım.

  • avatar
   Belisma 4 yıl önce

   Dene sonra pişman olacaksın. Çünkü erkekler ellerinde bulunan kadınları kaybetmediği sürece değerini anlamazlar. Grup sex yaparken çağırdığın kadına daha çok ilgi gösterip bütün vaktini ona harcayacak. Sende evde karalar bağlayıp geri döndürmenin yollarını arayacaksın.

   • avatar

    Felsefe yapmaya ne gerek var. Bir kaç tane porno film izlediniz diye başıma seks koçu olup çıktınız. Haydar Dümen bile sizin kadar bilmiyor.