Sosyal Medya Grubuna Canlı Seks Yayını Yapıyor

Azgın adam olgun sevgilisi ile tatile çıkar. Farklı bölgelerde tatil yapan arkadaşları ile sosyal medya aracılığı ile canlı olarak görüşür. Güneşin yakmaya başladığı aşırı sıcakların geçmesini beklemek üzere pansiyona geçer. Uzanıp külotunun içindeki yarağını çıkarıp okşarken olgun sevgilisi ne yaptığını meraklı gözlerle takip eder. Tek elinde penis diğer eline akıllı telefonu olan adama yardım etmek üzere yanına sokulur.

Olgun kadın mobil telefonundan penisini canlı olarak yayınlayan adamın reyting kazandırmaya çalışır. Kendisi de büyük göğüslerini açarak adamla sevişmeye başlar. Penisi yalarken sevgilisinin sosyal medya gurubundan canlı olarak yayınlaması olgun kadını da iştaha getirmiştir. Mikrofon gibi eline aldığı yarağı testislerine kadar yalarken kendi bacak arası da ıslanır. İleri seviyeye taşıyarak tamamen soyunup canlı izleyenlere porno tadında video görüntüleri verir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Emirhan 4 yıl önce

  Benim böyle takip ettiğim çiftler var buda onlardan bir tanesi oldu başka videoları nereden bulabilirim.

 • avatar
  Savaş 4 yıl önce

  Bu çift süper sikiş yaşamışla sosyal medya hesapları nedir bende izlemek isterim.

 • avatar
  Muttalip 4 yıl önce

  Yatakta tek başına telefon yada bilgisayar ile vakit geçiren kadın illaki yapacak. İlk olarak izleyip öğrenecek sonra kendisi de sosyal medya arkadaşlarına güzel bir seks şov yapacak kaçınılmaz son.