Stajyer kız ile ofiste sıcak grup heyecanı

Genç kız mezun olmasına sayılı günler kalası özel bir kolejde derslere girmeye başlamıştır. Neredeyse kendi yaşlarında olan öğrenciler ile sıkı dostlukla kurmasına karşılık beklediği disiplini kuramaz. Mini eteği ile uyumlu seksi gömleğinin geniş dekoltesinden ufak memeleri görünüyordur. Her eğilmesinde dikkatle memelerini inceleyen erkek öğrencilerden ikisi artık kendilerini tutamaz hale gelirler. Niyeti bozan erkekler dersin bitmesini sabırsızlıkla beklerler. Ofiste sıcak grup heyecanı yaşayacak kız bu anlardan oldukça zevk alıyor.

Ders bitimi seksi stajyer ile baş başa kalmak için sıralı sorular sorup sonunda amaçlarına ulaşırlar. Kadınları nasıl baştan çıkaracaklarını iyi bilen delikanlılar genç kız araya alarak bacaklarından başlayarak zevk noktalarının hepsini denerler. Kısa sürede gözünden zevk yaşları dökülen genç kız soyup araya alırlar. Parlak bacaklarını aralayarak ikisi aynı anda sikerken beklemedikleri arzuyu gösteren genç kızı defalarca bağırtarak orgazm ederler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar
    Gözde 4 yıl önce

    Stajyer iken patronların nasıl baktığını kimse bilmez. Ben avukat bürosunda çalıştığım halde evli adam benimle birlikte olmak için taklalar attı.