Orta Yaşlı Azgın Kadın Satış Temsilcisinin üzerine Atladı

Ateşli orta yaşlı kadın genç bir satış temsilcisinin evine gelmesiyle beraber onu alarak oturma odasında tahrik etmeye çalışıyor. Heyecanlı bir şekilde müşterisi olan kadının ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışıyor. Olgun orta yaşlı kadın ise onun peşini bırakmadan koca yarağını içerisine almak istiyor. Bir süre sonra etekli orta yaşlı kadın hemen soyunarak ona karşı domalıp iç çamaşırlarını çıkararak satış temsilcisi genç erkeğin vajinasını ve göt deliğini yalamasını istiyor. İştahlı bir şekilde müşteri olan kadının kalçalarını ve göt deliğini yalayan genç kendisini kaybederek olgun kadının çıkardığı seslerle daha çok hızlanarak onu bam başka hissettiriyor.

Bir süre sonra hemen çıplak kalan genç adam olgun kadının dizleri önünde çökerek penisine özel muamele yapmasıyla kendisini çok özel hissediyor. Yılların vermiş olduğu azgınlık tecrübesini kullanan orta yaşlı kadın kendisine sikiş konusunda çok güvendiğini defalarca söylüyor. Kadının bu hareketlerine dayanamadan onun am deliğine girmek için genç adam fazlasıyla heyecanlanıyor. Kadının büyük kalçalarını önüne alarak domalma pozisyonunda onun içerisine sokarak sikmeye başlıyor. Olgun kadının kaba sesiyle “ah oh sik beni” demesiyle daha farklı hissediyor. Bu oral seks devam ederken ikili bir süre sonra 69 oral seks pozisyonunu deneyerek çılgınlar gibi zevk almaya devam ediyorlar. Orta yaşlı kadın genç satış temsilcisinin üzerine çıkarak onun penisini emerken adamın kadının vajinasını sınırsızca yalaması çok azdırıyor.

Olgun kadınla uzun süre bildikleri tüm pozisyonları deneyerek ilişkiye giriyorlar. Genç adam kadından göt deliğine sokmak istediğini söylüyor ama orta yaşlı kadın çok acı çekeceğini söyleyerek buna izin vermeden amcığından siktirmeye devam ediyor. Uzun süre onu kucağında siken adam daha sonra onun bacakları arasından titreme yaşayarak kadının üzerine boşalıyor. Böyle bir sikişi uzun zamandır yaşamadığını söyleyen olgun kadın genç adamın çok tecrübeli ve iyi olduğunu söyleyerek onu evden gönderiyor.

Kategoriler:

Brazzers, Oral Seks, Yabancı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

6 Yorum

 • avatar

  Oral seks pozisyonlarına bittim kadının ve erkeğin aynı anda sevişmeleri etkileyiciydi.

  • avatar
   Serkan 4 yıl önce

   İstersen o pozisyonları seninle beraber deneyebiliriz.

   • avatar

    Gücün bacaklarımı kaldırmaya yeterli olacaksa ben hazırım. Biraz yaşlıyım ama idare edersin sanırım.

    • avatar

     İsmin gibi rüyada zannedersin kendini. Eğer yetersiz gelirsem ne istersen yaparım yeter ki bana güven mutlu edebileceğime eminim sıcak yatağım seni bekliyor.

 • avatar
  Nevzat 4 yıl önce

  Kadın işi biliyor onunla hangi erkek ilişkiye girse mutlu oluyor. Büyük kalçalar karşısında etkilenmemek elde değil bu kadın benim yatağımda olsa soluksuz sabahlara kadar becerirdim.

 • avatar

  Bu kadın keşke beni yalasa daha ne isterdim.